Left Right
Консультації по оподаткуванню

Консультації по оподаткуванню

Якщо Ви плануєте почати або вже ведете бізнес в Україні, податкові консультанти нашого підприємства будуть раді відповісти на будь-які Ваші запитання у сфері оподаткування компаній і фізичних осіб.

Наші фахівці володіють всіма необхідними компетенціями для надання клієнту вичерпних відповідей на будь-які питання у сфері оподаткування. Ось основні чинники, що дозволяють ухвалювати зважені рішення за наслідками наших консультацій:

- Точне знання законодавства

Вітчизняне податкове законодавство змінюється дуже динамічно. Для того, щоб бути в курсі всіх останніх змін, ми постійно вивчаємо нормативну базу, використовуємо найповніші професійні інформаційні джерела, вивчаємо всі авторитетні галузеві періодичні видання, широко беремо участь в обговореннях в професійному експертному середовищі, відвідуємо семінари, обмінюємося думками і беремо участь в круглих столах з провідними експертами у сфері податкового законодавства.

- Практична спрямованість консультацій

Для того, щоб клієнт не просто дізнався думку експерта, а одержав практичні рекомендації до дії, важливо не просто знати тексти законів і інших нормативно-правових актів. Дуже часто вирішальне значення має адміністративна практика фіскальних органів, що реально склалася, і судова практика з того або іншого питання.

В процесі дослідження ми вивчаємо рішення всіх судових інстанцій, так чи інакше пов’язані із заданою темою, одержуємо як офіційні, так і приватні роз’яснення ключових посадовців податкових адміністрацій всіх рівнів. Також ми тримаємо руку на пульсі процесу підготовки тих або інших законопроектів і беремо в розрахунок співвідношення сил  політичних груп для перспективного планування тих або інших видів ділової активності.

Ми готові надати Вам консультації у формі, що найкращим чином задовольняє Ваші потреби як з погляду оперативності надання інформації, так і з позиції максимальної достовірності відомостей, що надаються. Це можуть бути експрес-консультації в усній формі або комплексні письмові консультації.