Left Right
Чому ми?

Чому ми?

Ласкаво просимо на сайт ПП «Облік Уж»

Ми розуміємо, що передача внутрішніх бізнес-процесів компанії, таких як ведення бухгалтерського обліку, податкове планування або юридичні питання, зовнішній структурі – непросте рішення. Вам потрібен надійний партнер, працюючи з яким, Ви будете спокійні за якість обліку, точність обчислення і оптимальний рівень оподаткування, бездоганну відповідність Вашої правової документації законодавству та дотримання конфіденційності Вашої корпоративної інформації.

Нами накопичений колективний досвід надання професійних послуг. Наші співробітники провели багато часу, вирішуючи задачі оподаткування і бухгалтерського обліку для різних підприємств.

Ось основні причини для того, щоб вибрати ПП “Облік Уж”:

1. Високий рівень професіоналізму.

Ми постійно стежимо за оновленнями законодавства, підписуємося на спеціалізовані інформаційні інтернет-ресурси, передплачуємо спеціалізовані газети і журнали, одержуємо всі поточні оновлення і доповнення до системи “1С”, здійснюємо навчання співробітників як на спеціалізованих семінарах, так і всередині підприємства.

2. Надання повного комплексу послуг.

Філософія нашого підприємства – надання клієнту всіх необхідних йому послуг «під ключ» – від реєстрації бізнесу до рішення будь-яких бухгалтерських, юридичних, фінансових або інформаційних задач.

3. Фінансова ефективність співпраці

Під час глобальної економічної кризи у багатьох підприємств зменшились доходи, у зв’язку з чим виникла необхідність оптимізації витрат, зокрема на такі функції бек-офісу, як бухгалтерія, податкові і юридичні служби. У багатьох випадках витрати на утримування штатних висококваліфікованих фахівців виявилися невиправдано великими. Багато компаній, що раніше передали свої бізнес-процеси на аутсорсинг відомим міжнародним компаніям, побачили, що якість послуг і клієнтоорієнтованість таких компаній-аутсорсерів не завжди відповідають їх дуже високій вартості.

      Наша помірна цінова політика при найвищій якості послуг привертає до нас все нових і нових клієнтів. Ми сподіваємося, що одним з них стане і Ваше підприємство!