Left Right
Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги на сьогодні є найбільш вигідною пропозицією з точки зору видів послуг, що надаються. Ми пропонуємо послуги з бухгалтерського супроводжування вашій організації.

Надаючи бухгалтерські послуги, ми відповідаємо за свою роботу й гарантуємо якість і конфіденційність комерційної інформації, безперервність ведення обліку, оптимізацію оподаткування, надійність і захист результатів нашої роботи перед зовнішніми ( державними органами, інвесторами, кредиторами і т, п,) і внутрішніми користувачами.

Професійні бухгалтерські послуги дозволять вам оперативно одержувати інформацію про фінансовий стан вашої організації для прийняття управлінських рішень, а при необхідності – кваліфіковану допомогу з питань бухгалтерського і податкового обліку. При наданні бухгалтерських послуг наші спеціалісти намагаються створити всі умови для розвитку вашого бізнесу.

Ми надаємо і несемо відповідальність за наступні види послуг:

- Ведення бухгалтерського обліку - включає в себе ведення бухгалтерського та податкового обліку Вашої компанії, нарахування заробітної плати, підготовку та здачу звітності. В рамках даної послуги фахівці нашої компанії повністю або частково візьмуть на себе обов’язки з ведення бухгалтерського та податкового обліку Вашої компанії. Наші фахівці проконсультують по всіх питаннях, які цікавлять Вас у сфері бухгалтерського та податкового обліку.

- Відновлення бухгалтерського та податкового обліку - включає в себе відновлення проблемних ділянок бухгалтерського та податкового обліку Вашої компанії. В рамках даної послуги фахівці нашої компанії перевірять і зроблять аналіз стану бухгалтерського і податкового обліку підприємства, виявлять всі недоліки і порушення, а також підготують уточнюючі бухгалтерські, фінансові та податкові звіти за попередній період.

- Складання та здача бухгалтерської та податкової звітності - включає в себе складання всієї необхідної звітності з Вашої компанії. В рамках даної послуги фахівці нашої компанії здійснюють аналіз і перевірку первинної документації компанії, перевірку правильності нарахування заробітної плати, податків і внесків. Послуга надається на умовах довгострокової співпраці або на умовах разового договірного угоди.

- Постановка бухгалтерського і податкового обліку - це комплекс процедур, спрямованих на ефективне ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку згідно з чинним законодавством України.

Ця послуга буде корисна:

* новоствореним підприємствам,

* підприємствам, які розширюють сфери діяльності,

* при реорганізації,

* при відсутності бухгалтерського обліку на підприємстві протягом тривалого часу.

- Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку - налаштування програмного забезпечення, введення залишків на рахунках бухгалтерського обліку, навчання та доробка програмного забезпечення для індивідуальних потреб замовника.

- Оптимізація оподаткування - організація діяльності підприємства, при якій податкові платежі зводяться до мінімуму на законних підставах, без порушення норм податкового та кримінального законодавства.